Architecture

1/15
 
"Salaš"
v Krušných horách

2014-2015

Mezihoří

klient: soukromý

studie

Návrh venkovské usedlosti . Majitelé by zde v budoucnu chtěli bydlet a také chovat koně - na návrhu se momentálně pracuje

 

1/24
 
Dům v proluce

2013-2015

Liberec

klient: Centrum Vlasty Buriana o.p.s

stavební povolení

Návrh centra pro občanské sdružení Vlasty Buriana v historické části dolního Liberce.

Centrum bude sloužit, jako komunitní centrum.

Projekt má vydáné platné stavební povolení.

 

1/11
 
Bytový dům v Děčíně

2015

Děčín

klient: soukromá osoba

studie

Studie rekonstrukce staré sokolovny na bytový dům, s nadstandardně řešenými 6 bytovými jednotkami. Byty v podkroví jsou pojaty jako mezonetové. Vlastník bytu bude společně s bytem vlasnit také kus zahrady. Cítit se v bytě jako v rodinném domě je hlavní myšlenkou konceptu.

 

1/8
Sluneční lázně Jablonec

2014

Liberec

koncepční studie

klient: soukromý

Jablonecká přehrada Mšeno, láká v letních měsících k posezení, koupání a odpočinku. My jsme navrhli koncepční studii jak by Sluneční lázně mohly vypadat v budoucnu, aniž by se muselo vše bourat.

 

 

1/15
Plug in dům

2014

klient: soukromá osoba

 

Umíte si představit, že se jednou nastěhujete do domu, a už se nebudete muset nikdy stěhovat. Tento dům nabídne snadnou možnost, postupného rozrůstání o jednotlivé moduly.

Základní modul by měl sloužit pro mladý pár, a dál už bude záležet jen na Vás, jak velkou rodinu budete jednou chtít. Jednoduše přistavíte modul další.

1/20
Vědecká knihovna a MFC UJEP

2010-2012

klient: UJEP

autoři: Buček J., Chmelík J., Kadlas J., Šťastný P.

vypracováno pro SIAL

 

V rámci rozšíření kampsu UJEP v Ústí nad Labem vznikla nová Vědecká knihovna a Multifinkční centrum, které obsahuje prostory vedení univerzity a nové přednáškové místnosti s velkou aulou.

1/5
Dům Skalice

2011

Skalice, Česká lípa

klient: soukromá osoba

studie

Návrh vícegeneračního domu . Návrh domu se snaží vytvářet intimní a různorodé venkovní prostory ( zahrady), tak aby mohl obyvatelům nabízet různé zážitky a pocity při odpočinku a relaxaci.  Dům se rozrůstá do jednotlivých větví, kde každá větev má svojí funkci a program. Situování a směr rozrůstání větví je dán orientací ke světovým stranám a výhledům do místní krajiny.

 

1/1
La svit factory, Nový bor

2012

Nový bor

klient: soukromá osoba

koncepční studie

Koncepční studie nového sídla firmy La svit.

Vrcholky kopců na dosah. Zářící kvádr nad krajinou

českolipska. Nový objekt by měl vyrůst na střeše stávajícícho průmyslového objektu a stát se dominantnou v okolí.  Spojení nového a starého,průmyslového a sklářského řemesla.