Interior

Studie interiéru rodinného domu

2016

Liberec

Studie

340m2

klent soukromý

Studie interiéru rodinného domu. Celý prostor domu je pojat velkoryse a vzdušně. Prim hrají  jednoduché čisté detaily. Důraz se kladl také na koncepci osvětlení. V interiéru se opakují materiály beton, dřevo, sklo, kámen, bílá omítka.

Studie interiéru a PD rodinného domu Vlčetín

2016

Vlčetín

Studie

120m2

klent soukromý

Dostali jsme za úkol"vylepšit" podkrovní  typový rodinný dům se sedlovou střechou. Interiér je na přání klienta navržen v černobílé barevnosti. Monochromatičnost je narušena jen přiznanými dřevěnými stropními trámy.

Studie a PD rekonstrukce panelového bytu

2016

Liberec - Broumák

Studie

25m2

klent soukromý

Návrh rekonstrukce části panelového bytu 25m2, úprava dispozice a koncepce interiéru v idustriálním duchu. Požadavek byl na minimální náklady.

Restaurace Neptun - Svijany

2016

Liberec

Soutěžní návrh

90m2

klent Svijany

Vypracování soutěžního návrhu na interiér restaurace Neptun v Liberci pro Svijany.

Interiér by měl posouvat novou korporátní identitu pivovaru. Odkaz na severskou drsnost a strohost. Hospoda, pivnice, točíme tu pivo a vaříme česká jídla.

1/7
Rekonstrukce činžovního bytu

2015

Liberec

Studie

100m2

Studie činžovního bytu. V návrhu panuje dispoziční jednoduchost, skandinávská střídmost a hřejivost zajišťuje všudy přítomný dekor dřeva.

Interiér Drahelčice

2015

Praha

Studie + projekt

Zpracování návrhu vybavení interiéru řadového rodinného domu v obci Drahelčice u Prahy. Interiér zařizujeme nábytkem na míru v kombinaci se sektorovým nábytkem Ikea.

Rekonstrukce koupelny

2015

Liberec

Studie + projekt

Zpracování návrhu rekonstrukce koupelny, a oddělené toalety. Do koupelny navrhujeme vlastní drobný nábytek na míru - dokážeme tak využít maximálně malý prostor koupelny a zároveň vytvořit co nejvíce úložných prostor.

1/4
Pobočka ČSOB

2014

Brno

prováděcí dokumentace

vypracováno pro ateliér SAD

Přestavba interiéru obchodní jednotky v objektu Palác Padowetz na pobočku banky ČSOB

Projekt řeší změnu užívání interiéru části prostor obchodní jednotky stávající masny v 1.p.p. obchodně administrativního objektu Paláce Padowetz, na jednotku pobočky banky ČSOB.

Interiér pobočky je navržen v novém korporátním stylu BAMBOO, navržený ateliérem SAD.

Kompletní rekonstrukce interiéru bytu, Wolkerák

2013-2014

Liberec

Rekonstrukce panelákového bytu. Touho majitele bytu byla představa vyvrácení kliše o bydlení v paneláku, proto byla upravena kompletně dispozice, malé místnosti byly nahrazeny velkým obytným prostorem. Z dispozice 3+1 vznikla dispozice 3+kk. Ložnice,pracovna, koupelna a wc byly navrženy jen o minimální výměře.  Šetřil se každý centimetr, samozřejmostí tak byly nábytky a kuchyně navrženy na míru, posuvné dveře na místo klasicky otvíravých, radiatory s minimální hloubkou apod.

Myslíme si, že rekonstrukce se podařila a majitel si může užívat úžasný výhled na celý liberec, okno na to má dost veliké.

varianta A.1