Interior

Studie interiéru rodinného domu

2016

Liberec

Studie

340m2

klent soukromý

Studie interiéru rodinného domu. Celý prostor domu je pojat velkoryse a vzdušně. Prim hrají  jednoduché čisté detaily. Důraz se kladl také na koncepci osvětlení. V interiéru se opakují materiály beton, dřevo, sklo, kámen, bílá omítka.

Studie interiéru a PD rodinného domu Vlčetín

2016

Vlčetín

Studie

120m2

klent soukromý

Dostali jsme za úkol"vylepšit" podkrovní  typový rodinný dům se sedlovou střechou. Interiér je na přání klienta navržen v černobílé barevnosti. Monochromatičnost je narušena jen přiznanými dřevěnými stropními trámy.

Studie a PD rekonstrukce panelového bytu

2016

Liberec - Broumák

Studie

25m2

klent soukromý

Návrh rekonstrukce části panelového bytu 25m2, úprava dispozice a koncepce interiéru v idustriálním duchu. Požadavek byl na minimální náklady.

Restaurace Neptun - Svijany

2016

Liberec

Soutěžní návrh

90m2

klent Svijany

Vypracování soutěžního návrhu na interiér restaurace Neptun v Liberci pro Svijany.

Interiér by měl posouvat novou korporátní identitu pivovaru. Odkaz na severskou drsnost a strohost. Hospoda, pivnice, točíme tu pivo a vaříme česká jídla.

1/7
Rekonstrukce činžovního bytu

2015

Liberec

Studie

100m2

Studie činžovního bytu. V návrhu panuje dispoziční jednoduchost, skandinávská střídmost a hřejivost zajišťuje všudy přítomný dekor dřeva.

Interiér Drahelčice

2015

Praha

Studie + projekt

Zpracování návrhu vybavení interiéru řadového rodinného domu v obci Drahelčice u Prahy. Interiér zařizujeme nábytkem na míru v kombinaci se sektorovým nábytkem Ikea.

Rekonstrukce koupelny

2015

Liberec

Studie + projekt

Zpracování návrhu rekonstrukce koupelny, a oddělené toalety. Do koupelny navrhujeme vlastní drobný nábytek na míru - dokážeme tak využít maximálně malý prostor koupelny a zároveň vytvořit co nejvíce úložných prostor.

1/4
Pobočka ČSOB

2014

Brno

prováděcí dokumentace

vypracováno pro ateliér SAD

Přestavba interiéru obchodní jednotky v objektu Palác Padowetz na pobočku banky ČSOB

Projekt řeší změnu užívání interiéru části prostor obchodní jednotky stávající masny v 1.p.p. obchodně administrativního objektu Paláce Padowetz, na jednotku pobočky banky ČSOB.

Interiér pobočky je navržen v novém korporátním stylu BAMBOO, navržený ateliérem SAD.

Kompletní rekonstrukce interiéru bytu, Wolkerák

2013-2014

Liberec

Rekonstrukce panelákového bytu. Touho majitele bytu byla představa vyvrácení kliše o bydlení v paneláku, proto byla upravena kompletně dispozice, malé místnosti byly nahrazeny velkým obytným prostorem. Z dispozice 3+1 vznikla dispozice 3+kk. Ložnice,pracovna, koupelna a wc byly navrženy jen o minimální výměře.  Šetřil se každý centimetr, samozřejmostí tak byly nábytky a kuchyně navrženy na míru, posuvné dveře na místo klasicky otvíravých, radiatory s minimální hloubkou apod.

Myslíme si, že rekonstrukce se podařila a majitel si může užívat úžasný výhled na celý liberec, okno na to má dost veliké.

návrh koupelny

design nábytku ukrývá místo pro pračku, tak aby nebyla vidět, velké zrcadlo opticky rozšiřuje prostor koupelny