Návrhy atypického nábytku

1/1
Kuchyňská linka s technickou skříňí

V případě atypického nábytku na míru, můžeme docílit toho, že se kuchyňská linka a technická skříň spojí do jednoho multifunkčního kusu nábytku. Vestvná skríň pak vypadá jako stěna, přitom v sobě skrývá spoustu úložného prostoru. Šetříme tak podlahovou plochu, a využíváme úložný prostor a prostor bytu na maximum. Nábytek na  míru nám umožní sladit veškerý dekor v bytě tak, aby byl výsledek harmonický .

 

1/2
Vestavná skříň se zabudovanou pračkou

 

Nejen kuchyňské spotřebiče můžete mít jako vestavné, při návrhu skříňe na míru, lze vestavit i pračku. idealní řešení pokud nemáte technickou místnost. Pračka je schována ve skříni a nehyzdí tak prostor bytu. Vnitřní rozvržení skříně na míru umožni organizaci vnitřních prostor, tak aby bylo umožněno ukládání různých typů hygienických prostředků a pracovního náčiní různých velikostí.

 

 

Kuchyňský kout

2014


Kuchyň vestavěná do kuchyňského koutu, celá v bílé, zafrézovaná madla, horní dvířka se otvírají díky drobnému přesahu. Tlumené dovírání. Ve spodní části linky jsou navrženy šuplíky, které výrazně zvyšují komfort užívání a využití úložného prostoru. Kuchyň je vybavená spotřebiči Aristol.

 

1/1
 
Recepční pult

2006

pro ateliér SIAL

 

Návrh recepčního pultu. Pult jako žářící krychle ve vstupním prostoru administrativní budovy Park One.

kuchyn vestavena do kuchynskeho koutu