top of page

Služby

Architektonické studie interiérů (návrhy interiérů)

Prováděcí dokumentace interiérů

Design atypického nábytku ( nábytek na míru)

Zajištění realizace interiérů

Zajištění dodávek interiérového a koupelnového vybavení

Spolupráce při výběru dodavatele a subdodavatelů

Architektonické studie staveb

Dokumentace k územnímu povolení

Dokumentace ke stavebnímu povolení

Prováděcí dokumentace staveb (v případě větších staveb spolupracujeme s týmem

projektantů, kteří mají letité zkušenosti v navrhování staveb)

Autorský dozor v průběhu realizace

Ověřovací studie

Zajišťujeme průzkumy, posudky

Inženýrská činost ( zajištění jednotlivých povolení na úřadech)

Služba bytový architekt

 

Proč nás oslovit

Máme kolem sebe tým kvalitních lidí, kteří Vám pomohou zrealizovat vaše představy o vysněném bydlení, o útulné kavárně, o interiéru hotelu,o rodinném domě atd.. Máme zkušenosti s navrhováním nejen veřejných, komerčních , rezidenčních interiérů, ale také s navrhováním různých typů soukromých i veřejných staveb.

S čím Vám pomůžeme

Chceme Vám nabídnout vše co umíme k tomu abychom Vám dopomohli k Vašemu vysněnému bydlení. Není pro nás malé zákázky, návrhy koupelny, návrh kuchyně až po celkový komplexní návrh bytu, rodinného domu, bytového domu.

Poskytujeme poradenské služby, konzultace, návrhy bytů, služby bytový architekt. Zajišťujeme relizace a autorský dohled na stavbě.

Bytový architekt

Navrhujeme rezidenční interiéry v duchu současných trendů, chcete byt ve skandinávském stylu, chcete byt v italském duchu, sledujeme aktuální trendy a víme, kam šáhnout při výběru vybavení interiéru, ušetříme vám čas i peníze.

 

Návrh interiéru pro nás není jen dekorativní činnost, přemýšlíme komplexně, tak aby výsledek byl co nejvíce přesvědčivý. Někdy se vyplatí jen drobná změna dipozice a Váš byt dostane úplně jiný rozměr.

 

Snažíme se vytvořit interiér individuálně dle potřeb klienta, v součinosti architekta a klienta vybereme barevné odstíny podlah, obkladů, nábytků, kuchyně, dekorací, světla - jedině tak docílíme komplexního výsledku.

3d modely, vizualizace

Chcete vidět, jak bude Vaše vysněné bydlení (interiér)vypadat, ještě než se pustíme do realizace? Potom Vám poslouží služba vizualizace. Uvidíte tak Vaše bydlení(interiér) předem v 3d prostoru a vyvarujete se případnému zklamání. Málokdo má totiž takovou představivost, aby si vše dokázal představit.

bottom of page